098 887 75 75

ВЕЧІРКА НА ЧЕСТЬ ВІДКРИТТЯ IN UA У ТРЦ GRAND PLAZA

ВЕЧІРКА НА ЧЕСТЬ ВІДКРИТТЯ IN UA У ТРЦ GRAND PLAZA

11 січня IN UA дніпро запросив своїх друзів та клієнтів на найяскравішу вечірку січня, відсвяткувати відкриття бутіка на новому місці – ТРЦ Grand Plaza.

Вечірка проходила під гаслом «намалюємо нову історію разом», адже переїзд – це завжди нове життя. Друзі бутіка отримали запрошення з прикріпленим художнім пензлем, а на вечірці на них чекав творчий інтерактив від студії живопису та арт-терапії арт кави. Кожен міг одягти спеціальний фартух, взяти пензлик та намалювати емоцію від шопінгу на одному з мольбертів, які  перетворилися в одну справжню картину для IN UA.

Гостей пригощали смачними коктейлями та солодощами, веселили жартами від ведучого та розважали танцювальними треками від діджея. Друзі та клієнти бутіка позували фотографу поруч з яскравою фотозоною, кожен з них отримав фото на пам’ять про цей вечір.

IN UA не забув і про приємні сюрпризи – кожен гість взяв участь в розіграші призів від бутіка та партнерів: 5 сертифікатів від Style Avenue, сертифікат на фотосесію від фотостудії mozaik, та букет від друзів бутіка – квіткового онлайн-магазину Bonne Fleur. Найголовніший подарунок від in ua – сумку Marsala виграла найменша гостя вечірки. Атмосфера веселощів, легкості спілкування та добра витала в повітрі, а це значить вечірка вдалася!

Автор: Вікторія Шевченко

ВЕЧІРКА НА ЧЕСТЬ ВІДКРИТТЯ IN UA У ТРЦ GRAND PLAZA

Отправляй заявку на сотрудничество