098 887 75 75
Натхнення IN UA – творець бренду MARSALA, Марія Маслій

У взуття Marsala ми закохалися з першого погляду. Красива, якісна та завжди зручна, відповідна актуальним трендам сезону. А коли ми познайомилися з її творцем Марією Маслій – полюбили її бренд ще більше. Марія відповіла нам на всі ті питання, що нас давно цікавили, і ми з радістю ділимося з вами цим надихаючим інтерв’ю. Дізнаємося секрет успіху бренду marsala і за що його полюбили маша єфросиніна, сабіна мусіна та інші знамениті трендсеттери.

Марія, раніше ви були успішним фотографом. Як прийшла ідея створити свій власний бренд взуття? З якими труднощами зіткнулися? Де знаходили необхідну інформацію, адже процес виготовлення взуття досить складний?

Ідея створити свій власний бренд прийшла задовго до старту, але тоді не вистачило впевненості в своїх силах. Безумовно, найбільша проблема для взуття такої якості – виробництво. Мені пощастило зустріти людей, які повірили в наш проект. Виробники та постачальники при кожній зустрічі розповідали мені все більше нюансів  технології виробництва, які я жадібно вбирала. Так досить швидко з’явилося розуміння – що і як робити.

Як думаєте, чому ваш бренд став таким популярним? Які головні складові успішного бренду, на вашу думку?

Мені здається, що моя любов до продукту та любов нашої команди – головна причина успіху. Ми дуже піклуємося про якість продукту і рівень сервісу. Робимо все, щоб клієнт відчував нашу увагу та тепле ставлення, щоб він робив мінімум дій для отримання бажаного.

За яким принципом обираєте матеріали для виготовлення взуття та сумок?

Все просто. Ми вибираємо найкраще, що пропонує ринок.

Чи розвиваєте ви особистий бренд?

Не можу сказати, що ставила собі таку мету, але тим не менш, це відбувається. Бренд MARSALA завжди на першому місці в етапах розвитку.

Кожного сезону ми спостерігаємо велику кількість нових трендів. Як ви обираєте ті, які буде наслідувати ваша нова колекція? Назвіть основні тренди нового сезону у взутті і сумках (на вашу думку)?

Ми намагаємося не наслідувати тренди, а формувати їх. Це однозначно природні відтінки, анімалістичні принт, білий колір.

Що служить для вас натхненням на створення нових колекцій? Де ви черпаєте нові знання?

Сьогодні знання дуже доступні. Я просто перебуваю в постійному пошуку відповідей на питання, а світ відкритий нам. Надихає дуже різне: до дій частіше спонукають люди, а до конкретних дизайнерських рішень – подорожі та мистецтво.

Яку пару взуття мрієте створити і чому досі не створили?

Мрію створити світовий бестселер. Взуття, яке взує, наприклад, меган маркл. Думаю, на це знадобиться ще трохи часу)

Що ви думаєте про «швидку моду»? Як ставитесь до цього явища?

Думаю, що з цим складно боротися, але мені ближче шлях усвідомленої та «повільної» моди. Це коли ти купуєш речі обдумано, вибираєш якісне замість ультрамодного, ораєш речі, які можуть служити довше. Замислюєшся про цінності бренду та етичність виробництва продукту.

З взуттям все зрозуміло. А як обираєте одяг? Яким брендам віддаєте перевагу? Чи є у вас принципи, табу або все залежить тільки від вашого настрою?

Останні пару років майже повністю перейшла на українські бренди. По-перше, вони класні, якісні та унікальні, а по-друге, це так чи інакше допомагає економіці нашої країни.

Судячи з усього у вас насичений робочий графік, вас часто можна зустріти на світських заходах, але при цьому ви завжди добре виглядаєте. Як стежите за своєю зовнішністю та фігурою?

Дякую! Думаю, що просто мало їм))) звичайно, намагаюся харчуватися правильно, але не завжди виходить. Ходжу на йогу, намагаюся не пропускати. Пам’ятаю про косметолога та регулярний догляд за шкірою. Думаю, що гарному зовнішньому вигляду найбільш сприяє гарний настрій та любов у серці.

Розмовляла: Вікторія Шевченко

Натхнення IN UA – творець бренду MARSALA, Марія Маслій

Отправляй заявку на сотрудничество