098 887 75 75

Угода користувача

Справжня Угода укладається між інтернет-магазином INUA, розташованим в мережі Інтернет за адресою in-ua.com.ua (далі ̶ «Сайт»), та користувачем послуг інтернет-магазину (далі ̶ «Покупцем»), та визначає умови придбання товарів через Інтернет-магазин INUA.

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ

 • Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином в момент здійснення покупки або реєстрації Покупця на сайті Інтернет-магазину. Реєстрація Покупця на сайті Інтернет-магазину є підтвердженням повної згоди Покупця з умовами цієї Угоди.
 • Інтернет-магазин залишає за собою право вносити в односторонньому порядку зміни до цієї Угоди. Такі зміни вступають в силу після закінчення 3 (трьох) днів з моменту розміщення нової версії Угоди на сайті. При незгоді Користувача з внесеними змінами він зобов’язаний відмовитися від доступу до Сайту, припинити використання матеріалів і сервісів Сайту.
 • Ця Угода є договором приєднання в розумінні ст. 634 Цивільного кодексу України.
 • Покупець погоджується з тим, що для використання послуг Інтернет-магазину йому необхідно пройти процедуру реєстрації або здійснення покупки на сайті Інтернет-магазину.
 • Для здійснення реєстрації Покупцеві необхідно заповнити реєстраційну форму. При заповненні реєстраційної форми Покупець погоджується надати правдиву, точну і повну інформацію. Якщо Покупець надає невірну інформацію або у Інтернет-магазину є підстави вважати, що надана Покупцем інформація невірна, неповна або неточна, Інтернет-магазин має право призупинити або скасувати реєстрацію Покупця і відмовити Покупцеві в наданні своїх послуг. Покупець підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений і згоден з умовами даної угоди, а також дає дозвіл на обробку Інтернет-магазином своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цієї Угоди, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Угоди, а також протягом необмеженого терміну після закінчення її дії. Крім цього, укладенням цієї Угоди, Покупець підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлених Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Інтернет-магазину з метою можливості виконання умов цієї Угоди, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Покупець також погоджується з тим, що Інтернет-магазин має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Покупця, не змінюючи при цьому мету обробки персональних даних. Обсяг прав Покупця, як суб’єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» йому відомий і зрозумілий.

ЗОБОВ’ЯЗАННЯ КОРИСТУВАЧА

 • Користувач погоджується не робити дій, які можуть розглядатися як порушення українського законодавство або норми міжнародного права, в тому числі в сфері інтелектуальної власності, авторських та/або суміжних правах, а також будь-яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормальної роботи Сайту та сервісів Сайту.
 • Використання матеріалів сайту без згоди правовласників не допускається (стаття 1108 ЦК України). Для правомірного використання матеріалів Сайту необхідне укладення ліцензійних договорів (отримання ліцензій) від правовласників.
 • При цитуванні матеріалів сайту, включаючи охоронювані авторські твори, посилання на Сайт обов’язкове.
 • Коментарі та інші записи Користувача на Сайті не повинні вступати в протиріччя з вимогами законодавства України і загальноприйнятих норм моралі та моральності.
 • Користувач попереджений про те, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності за відвідування і використання ним зовнішніх ресурсів, посиланнь які можуть розміщуватися на Сайті.
 • Користувач згоден з тим, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності та не має прямих або непрямих зобов’язань перед Користувачем у зв’язку з будь-якими можливими втратами або збитками, пов’язаними з будь-яким вмістом Сайту, реєстрацією авторських прав та відомостями про таку реєстрацію. Також товарами або послугами, доступними на сайті або отриманими через зовнішні сайти або ресурси або інші контакти Користувача, в які він вступив, використовуючи розміщену на Сайті інформацію або посилання на зовнішні ресурси.
 • Користувач приймає положення про те, що всі матеріали Сайту або будь-яка їх частина можуть супроводжуватися рекламою. Користувач згоден з тим, що Адміністрація Сайту не несе будь-якої відповідальності та не має будь-яких зобов’язань у зв’язку з такою рекламою.

ІНШІ УМОВИ

 • Всі можливі суперечки, що випливають з цієї Угоди або пов’язані з нею, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.
 • Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем та Адміністрацією Сайту агентських відносин, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, відносин особистого найму, або якихось інших відносин, прямо не передбачених Угодою.
 • Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним або не підлягає примусовому виконанню не тягне недійсності інших положень Угоди.
 • Бездіяльність з боку Адміністрації Сайту в разі порушення будь-ким з користувачів положень Угоди не позбавляє Адміністрацію Сайту права зробити пізніше відповідні дії на захист своїх інтересів та захист авторських прав, які охороняються відповідно до законодавства матеріали Сайту.
 • Користувач підтверджує, що ознайомлений з усіма пунктами цієї Угоди і безумовно приймає їх.
Угода користувача

Отправляй заявку на сотрудничество