098 887 75 75

ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Якщо куплений товар в нашому інтернет-магазині з яких-небудь причин тобі не підійшов, його можна повернути протягом 14 днів з дня здійснення покупки. Це твоє законне право (ст.9 Закону України «Про захист прав споживачів»).

Як повернути товар?

Протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, ти можеш повернути куплений товар. Пам’ятай, що ми завжди на твоєму боці та відкриті до зворотного зв’язку. Тому ми із задоволенням підемо тобі назустріч, запропонуємо варіанти заміни або повернемо гроші. Якщо тобі не підійшов розмір, не сподобалась якість речі, її стиль, колір або будь-яка деталь, наші консультанти допоможуть підібрати гідну альтернативу. Нічого не підходить? Тоді ми чесно повернемо всю витрачену суму.

За умови повернення товару Новою Поштою, вартість пересилки оплачує покупець.

За умови обміну товару всі витрати на пересилку беремо на себе ми: пересилання назад товару, який не підійшов, та відправка альтернативного варіанту покупцеві.

Умови повернення

  • придбаний товар не був у вживанні та не використовувався;
  • повністю збережена упаковка, бірки, ярлики та інші фірмові атрибути;
  • стан товару ідентичний тому, яким його купували, тобто немає дефектів, пошкоджень, слідів носіння;
  • обов’язкова наявність товарного чека на дану покупку.

Пам’ятай, що в тебе є 14 днів для того, щоб повернути замовлення з повним відшкодуванням витрат. Якщо виникають будь-які питання або претензії, сміливо звертайся до нас, ми завжди допоможемо та вирішимо будь-які непорозуміння!

Контакти

З повагою, команда INUA.

ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Отправляй заявку на сотрудничество