098 887 75 75
Що таке Брюки-Палаццо та як їх носити?

Чи знаєте ви як за пару хвилин схуднути на п’ять кілограм, зробити ноги візуально довшими та стати схожою на витончену француженку, що біжить вранці в boulangerie з властивим тільки їм шармом?

Брюки-палаццо стали трендом нового сезону, який так довго чекали всі жінки.

Якщо раніше доводилося попотіти в спортзалі заради того, щоб гідно виглядати в скінні (джинси, сильно обтягуючі фігуру та прилеглі до тіла, як друга шкіра), то зараз можна зітхнути з полегшенням і дозволити собі з’їсти зайвий шматочок шоколаду. Вузькі джинси вийшли на другий план, а найактуальнішою моделлю стали вільні брюки-палаццо, які здатні змінити силует, візуально зробити ноги довші та приховати пару зайвих кілограм. Це брюки, вільні від верхньої лінії стегна або навіть від талії. Візуально вони часто створюють ефект довгої широкої спідниці.

Брюки-палаццо відмінно вписуються як в повсякденний образ, так і в більш офіційний вечірній look. В якому б контексті ви їх не наділи – вони незмінно надають образу жіночності, витонченості і благородного шику. Ці штани універсальні, хоча і є не найлегшим елементом в гардеробі.

Для того, щоб подружитися з брюками-палаццо необхідно запам’ятати кілька правил:
– штани повинні практично повністю закривати взуття (може бути видно тільки носок);
– для збереження правильних пропорцій фігури такі брюки слід надягати в поєднанні з обтягуючим верхом;
– чим більше у вас виражені стегна, тим ширина штанини повинна бути менше, а колір тканини темніше та навпаки – якщо стегна маленькі – ширина штанини брюк може бути максимальною;
– штани з щільної тканини з високою лінією талії протипоказані пишним дівчатам;
– для жінок із зайвими кілограмами в області живота від штанів-палаццо краще відмовитися.

Якщо вам пощастило і ви володарка модельних параметрів фігури. Яка не боїться експериментувати з образом – поєднуйте брюки з худі або піджаком oversize, вибирайте палаццо з принтом або з яскравої тканини.

Правильно підібраний фасон і колір брюк-палаццо, а також гармонійний образ завжди викличе захоплені погляди оточуючих.

Автор: Вікторія Шевченко

Що таке Брюки-Палаццо та як їх носити?

Отправляй заявку на сотрудничество